Komentarze sportowe
najlepsza chwilówka

Nowe pożyczki bez baz danych łuków

Nowiuteńkie pożyczki bez baz danych dla pań

Brand marketing- pożyczki dedykowane
 
Są firmy, które poświęcają swoje usługi dla wskazanej grupy docelowej. Robią tak też firmy udzielające szybkich pożyczek. Dla co poniektórych firm pożyczkowych skłonność kobiet do polowania na okazje jest  źródłem budowania pozycji na rynku. Marketingowcy rządzą się w tym miejscu maksymami psychologii. Panie uważane są za bardziej emocjonalne i podejmujące decyzje pod wpływem impulsu, również decyzje finansowe. Oprócz tego, podług tej samej dziedziny nauki, mężczyźni to łowcy, a kobiety kolekcjonerzy. Nakierowując się tą logiką, firmy pożyczkowe kierują swoją ofertę do pań, którym nie starcza pieniędzy do następnej pensji, a koniecznie muszą kupić sobie następną parę luksusowych butów, aby polepszyć sobie humor. Rzecz jasna to spore przerysowanie, ale na tej bazie opiera się marketing dedykowanych dla pań „chwilówek„. 
Nowiuteńkie pożyczki bez baz danych– „Pani Pożyczka” a także „Kobieta z klasą”
    
Nowe pożyczki bez baz danych to opcja dla zabieganych, którzy pożądają prędkiego zastrzyku gotówki bez czczych formalności. Proponują pożyczki w 15 minut, bez opuszczania domu. „Pani Pożyczka” proponuje pożyczki od 100 do 10000 zł, na okres spłaty od 5 do 360 dni. Ażeby pozyskać szybką pożyczkę wystarczy wysłać formularz aplikacyjny. Postulowana jest też autoryzacja, przeważnie w postaci przelewu znikomej kwoty na konto firmy. Po kontroli oczekujemy już wyłącznie na szybki przelew gotówki. Finanse na naszym koncie pojawią się, z znacznym prawdopodobieństwem, jeszcze tego samego dnia. 
Inną pożyczką dedykowaną jest „Kobieta z klasą”. Oczywiście tak jak w wypadku innych pożyczek mężczyźni nie są tu dyskryminowani. Chodzi tylko o odnalezienie grupy docelowej wśród wielu firm pożyczkowych. „Kobieta z klasą” oferuje nowiusieńkie pożyczki bez baz danych.  Wystarczy na przysłowiowe waciki, a nawet nową torebkę, bo kwota pożyczki wynosi od 200 do 1500 zł. Pierwsza pożyczka, do 500 zł, jak w wypadku wielu internetowych firm pożyczkowych, jest oprocentowana na 0%. Klientki „Kobiety z klasą” chwalą firmę za szybkość decyzji, dzięki czemu swoje pilne potrzeby zdołają urzeczywistnić jeszcze tego samego dnia, jeżeli wezmą pożyczkę w godzinach pracy banku.


Możliwość komentowania jest wyłączona.