Nowiutkie pożyczki bez baz danych łódź

Nowiuteńkie pożyczki bez baz danych dla pań

Brand marketing- pożyczki dedykowane
 
Są firmy, które poświęcają swoje usługi dla wskazanej grupy docelowej. Robią tak też firmy udzielające szybkich pożyczek. Dla poniektórych firm pożyczkowych tendencja kobiet do polowania na okazje jest  źródłem budowania pozycji na rynku. Marketingowcy rządzą się w tym miejscu wytycznymi psychologii. Kobiety uważane są za bardziej emocjonalne i podejmujące decyzje pod wpływem impulsu, również decyzje finansowe. Oprócz tego, według tej samej dziedziny nauki, mężczyźni to łowcy, a kobiety zbieracze. Sugerując się tą logiką, firmy pożyczkowe kierują swoją propozycję do kobiet, którym nie starcza pieniędzy do kolejnej pensji, a koniecznie muszą kupić sobie następną parę stylowych butów, ażeby poprawić sobie humor. Rzecz jasna to wielkie przerysowanie, ale na tej bazie opiera się marketing poświęcanych dla pań „chwilówek„. 
Nowe pożyczki bez baz danych– „Pani Pożyczka” oraz „Kobieta z klasą”
    
Nowe pożyczki bez baz danych to możliwość dla zabieganych, którzy chcą prędkiego zastrzyku gotówki bez daremnych formalności. Przedkładają pożyczki w 15 minut, bez wychodzenia z gospodarstwa. „Pani Pożyczka” oferuje pożyczki od 100 do 10000 zł, na okres spłaty od 5 do 360 dni. Żeby dostać prędką pożyczkę starczy tylko wysłać formularz aplikacyjny. Żądana jest także autoryzacja, przeważnie w formie przelewu znikomej kwoty na konto firmy. Po kontroli oczekujemy już tylko na szybki przelew gotówki. Finanse na naszym koncie pojawią się, z dużym prawdopodobieństwem, jeszcze tego samego dnia. 
Inną pożyczką dedykowaną jest „Kobieta z klasą”. Istotnie tak jak w wypadku innych pożyczek panowie nie są w tym miejscu dyskryminowani. Chodzi tylko i wyłącznie o odnalezienie grupy docelowej pośród wielu firm pożyczkowych. „Kobieta z klasą” oferuje nowiuteńkie pożyczki bez baz danych.  Starczy na przysłowiowe waciki, a nawet nową torebkę, gdyż kwota pożyczki wynosi od 200 do 1500 zł. Pierwsza pożyczka, do 500 zł, jak w przypadku wielu internetowych firm pożyczkowych, jest oprocentowana na 0%. Klientki „Kobiety z klasą” chwalą firmę za szybkość decyzji, dzięki czemu swoje pilne potrzeby mogą wypełnić jeszcze tego samego dnia, jeżeli wezmą pożyczkę w godzinach pracy banku.


Możliwość komentowania jest wyłączona.