firmy pożyczkowe
kredyt hipoteczny

Nowiuteńkie pożyczki bez baz danych złotoryja

Nowiusieńkie pożyczki bez baz danych dla pań

Brand marketing- pożyczki dedykowane
 
Są firmy, które poświęcają swoje usługi dla wyznaczonej grupy docelowej. Działają tak także firmy udzielające szybkich pożyczek. Dla niektórych firm pożyczkowych tendencja kobiet do polowania na okazje jest  źródłem budowania pozycji na rynku. Marketingowcy rządzą się tutaj maksymami psychologii. Panie uważane są za bardziej uczuciowe i podejmujące decyzje pod wpływem impulsu, także decyzje finansowe. Swoją drogą, podług tej samej dyscyplin nauki, mężczyźni to łowcy, a kobiety zbieracze. Sugerując się tą logiką, firmy pożyczkowe kierują swoją propozycję do kobiet, którym nie starcza pieniędzy do następnej pensji, a koniecznie muszą zamówić sobie kolejną parę szykownych butów, by polepszyć sobie nastrój. Oczywiście to ogromne przerysowanie, ale na tej bazie podpiera się marketing dedykowanych dla kobiet „chwilówek„. 
Nowiutkie pożyczki bez baz danych– „Pani Pożyczka” oraz „Kobieta z klasą”
    
Nowe pożyczki bez baz danych to możliwość dla zabieganych, którzy potrzebują prędkiego zastrzyku gotówki bez bezużytecznych formalności. Proponują pożyczki w 15 minut, bez wychodzenia z domu. „Pani Pożyczka” proponuje pożyczki od 100 do 10000 zł, na okres spłaty od 5 do 360 dni. By pozyskać prędką pożyczkę starczy tylko wysłać formularz aplikacyjny. Wymagana jest też autoryzacja, w większości wypadków w postaci przelewu znikomej sumy na konto firmy. Po kontroli wyczekujemy już tylko na szybki przelew gotówki. Finanse na naszym koncie pojawią się, z wielkim prawdopodobieństwem, jeszcze tego samego dnia. 
Inną pożyczką dedykowaną jest „Kobieta z klasą”. Istotnie tak jak w przypadku innych pożyczek mężczyźni nie są tu dyskryminowani. Rozchodzi się tylko o odnalezienie grupy docelowej pośród wielu firm pożyczkowych. „Kobieta z klasą” proponuje nowe pożyczki bez baz danych.  Starczy na przysłowiowe waciki, a nawet nowiutką torebkę, dlatego że suma pożyczki wynosi od 200 do 1500 zł. Pierwsza pożyczka, do 500 zł, jak w wypadku wielu internetowych firm pożyczkowych, jest oprocentowana na 0%. Klientki „Kobiety z klasą” chwalą firmę za szybkość decyzji, dzięki czemu swoje pilne potrzeby mogą wypełnić jeszcze tego samego dnia, jeżeli wezmą pożyczkę w godzinach pracy banku.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

szybka pożyczka